Kauno Dainavos pagrindinės m-klos pradinių klasių renginys „Angelų meilės puota"

2014 m. gruodžio 19 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos pagrindinės mokyklos 1 - 4 kl. mokinių kalėdinis renginys „Angelų meilės puota". Renginyje dalyvavo svečiai: parapijos klebonas kun. J. Stankevičius, Lietuvos R. Seimo narė Orinta Leiputė, darželių „Sadutė", „Želmenėlis" ir „Etiudas" parengiamųjų grupių auklėtiniai. Jo metu renginio dalyviai atliko kalėdines giesmes, skaitė eiles, meldėsi. Mokinukus sveikino renginio svečiai. Renginį organizavo ir vedė tikybos mokytojos I. Pamarnackaitė ir s. I. Rukaitė FMA.