Šv. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Sausio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Prieš šv. Mišias Rožinio maldą pravedė parapijos vikaras kun. Audrius Martusevičius.

Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo Kristaus Prisikėlimo parapijos klebonas dekanas mons. Vytautas Grigaravičius, koncelebravo - prel. prof. habil. dr. Vytautas Steponas Vaičiūnas, liturgijos pravedimui talkino parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius.

Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija.

Šv. Mišias transliavo Marijos radijas.