Gerojo Ganytojo parapijos KMC posėdis

2015 vasario 19 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko parapijos KMC posėdis. Jo metu dr. s. Rimutė Garnevičiūtė MVS skaitė pranešimą tema „Liaudiškasis pamaldumas ir kiti papročiai katalikų laidotuvėse". Tikybos mokytoja Audra Jakušovienė pristatė, parapijos klebono kun. J. Stankevičiaus iniciatyva išleistą knygelę „Ateik, Šv. Dvasia". Tai yra metodinė priemonė skirta katechetams, kurie ruošia paauglius Sutvirtinimo sakramentui. Klebonas padėkojo mokytojai Audrai ir jos vyrui Rolandui už kruopštų darbą, sudarant šią knygelę, įteikė padėką bei Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčios pastatymo ir Šventojo Jono Pauliaus II relikvijoriaus įrengimo paminėjimui įamžinti skirtą medalį.

Posėdžio metu parapijos klebonas kun. J. Stankevičius pristatė renginius, kurie vyks parapijoje Gavėnios metu, paprašė mokytojus, pagal galimybes, padėti juos organizuoti ir pakvietė juose dalyvauti.