Knygos „Kauno Gerojo Ganytojo parapija" pristatymas

2015 m. gegužės 10 d. po sumos šv. Mišių klebonas kun. Jonas Stankevičius pristatė savo parašytą ir išleistą knygą „Kauno Gerojo Ganytojo parapija". Knygoje nušviečiama Kauno Dainavos mikrorajono parapijos įkūrimo ir bažnyčios statybos istorija, sielovados veikla. Leidinyje minimi svarbiausi bažnyčios ir Dainavos mikrorajono įvykiai, sielovadoje dalyvavusių žmonių prisiminimai ir prasmingiausi parapijos renginiai. Knygą išleido iš LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vietos bendruomenių savivaldos 2014 - 2015 m. programos lėšų, remiantis Dainavos seniūnijos VBT patvirtintu projektu - knyga „Kauno Gerojo Ganytojo parapija". Knygos pristatyme dainavo vokalinis ansamblis „Brydė" vadovaujamas vadovės Teofilės Vosbutienės.