KMC posėdis

2015 m. gegužės 14 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko parapijos KMC posėdis, kurio metu KMC vadovė s. Inga Rukaitė FMA, parapijos tikybos mokytojų ir katechetų vardu, padėkojo klebonui kun. J. Stankevičiui už bendrystės ir bendradarbiavimo metus, už paliekamą įdirbį bendradarbiaujant su mokyklomis ir katechezės srityje bei įteikė kolektyvo paruoštą prisiminimo dovanėlę. Klebonas tikybos mokytojams prisiminimui įteikė apie parapijos įsteigimą ir svarbiausius jos momentus išleistą knygą „Kauno Gerojo Ganytojo parapija".

Posėdžio metu taip pat buvo aptarti gegužės 22 d. vyksiančio tikybos dėstymo mokyklose 25 m. jubiliejaus šventimo organizaciniai klausimai.