POPIEŽIAUS intencija vasarį – kad nepagydomi ligoniai ir jų šeimos gautų reikiamą medicininę pagalbą ir palydėjimą. ARKIVYSKUPIJOS – kad prasidėjusi Gavėnia būtų maldos budėjimo laikas prisimenant laisvės bei taikos dovaną Lietuvai ir Baltijos šalims.

Sielovados centro įkūrimas

2006 m. vasario mėn. 22 d. Kauno arkivyskupo metropolito generalinio vikaro vyskupo dr. Jono Ivanausko kvietimu ir klebono kun. Jono Stankevičiaus nutarimu įkurtas parapijos sielovados centras.

sielovados centras

Gerojo Ganytojo parapijos sielovados centrą sudaro šios sekcijos nuo 2016 metų  :
  • Caritas - sprendžia parapijos socialinius ir karitatyvinius klausimus;
  • Šeimos centras - ugdo ir palaiko parapijos šeimas, skleidžia gyvybės kultūrą;
  • Jaunimo centras - padeda parapijos jaunimui bręsti tikėjime ir liudyti jį savo gyvenime;
  • Suaugusiųjų sielovados centras - Padeda suaugusiems atrasti gyvą tikėjimą, kuris skatina jungtis į Bažnyčios bendruomenę.
  • Katechezės centras - vykdo religinį ugdymą ir katechetinę veiklą;
  • Parapijos komunikacija - internetinė svetainė ir informacinis leidinys.

Šv. MIŠIOS prašant
šv. Jono Pauliaus II užtarimo –