ŠVENTOJO TĖVO intencija birželį – už krikščioniškas šeimas, kad savo kasdieniame gyvenime jos įkūnytų bei patirtų besąlygišką meilę ir šventumą. ARKIVYSKUPIJOS – už popiežiaus Pranciškaus pradėtą Sinodinį kelią, kad Viešpats toliau vestų juo Bažnyčią.

KMC veikla 2019 -2020 m.m.

1.       Spalio - lapkričio mėn. mokyklose vyks 4 kl. mokinių viktorina "Irkis į gilumą" I –as etapas.

2.       Gruodžio mėn. mokyklose vyks Advento - Kalėdų renginiai.

3.       Gruodžio mėn. paskutinę savaitę parapijoje vyks tarpmokyklinė Prakartėlių paroda.

4.       Gruodžio mėn. parapijos tikybos mokytojai aplankys Kauno taikomosios dailės mokyklą.

5.       Sausio mėn. 4 -ą savaitę Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyks II -asis 4 -ų klasių mokinių viktorinos "Irkis į gilumą" etapas.

6.       Vasario mėn. vyks tarpmokyklinis renginys skirtas pašvęstųjų metams paminėti. Jame dalyvaus   9 -12kl. mokiniai.

7.      Vasario mėn. planuojame dalyvauti KKC organizuojamoje 8 kl. mokinių olimpiadoje.

8.      Kovo mėn. planuojama metodinė diena. Tema „Laidotuvių papročiai Lietuvoje“. Lektorė s. R.Garnevičiūtė.

9.       Balandžio mėn. 26 d. parapijoje bus teikiamas Sutvirtinimo sakramentas.

10.     Gegužės 10, 17 ir 24 dienomis vyks vaikų Pirmosios Komunijos šventės.