Šv. Mišios švenčiamos:
Šiokiadieniais 8.00 ir 18.00 val.
Šeštadieniais 9.00, 10.00 ir 18.00 val.

Sekmadieniais ir privalomose šventėse: 8.00 val., votyva - 9.00 val., suma - 10.30 val., jaunimui - 12.00 val.  Mokslo metų laiku sekmadieniais 13.00 val. aukojamos katechetinės šv. Mišios, skirtos besiruošiantiems Pirmajai Komunijai, Sutvirtinimui ir jų tėvams.
Šv. Mišios už ligonius yra švenčiamos pirmaisiais mėnesio trečiadieniais 18 val. Jų metu  norintiems yra teikiamas Ligonių patepimo sakramentas.
Šv. Mišios prie Švč. Jėzaus Širdies aukotojų intensija švenčiamos pirmaisiais mėnesio penktadieniais 18 val. 17.00 val.  pravedama Švč. Sakramento adoracija, kalbama Švč. Jėzaus Širdies litanija ir pasiaukojimo malda. Adoraciją praveda parapijos Jaunimo centras.
Šv. Mišios prie Švč. Mergelės Marijos aukotojų intensija švenčiamos pirmaisiais mėnesio šeštadieniais 18 val.

17.15 parapijos Marijos legiono narės kalba Rožinį po jo kalbama Švč. Mergelės Marijos litanija ir pasiaukojimo malda.

Švč. Sakramento adoracija pravedama kas antrą savaitę ketvirtadieniais nuo 9.00-18.00 val.

Kitos pamaldos:
Gegužinės - visą gegužės mėn. 17.30 val.
Birželinės - visą birželio mėn. 18.30 val.
Rožinio malda - visą spalio mėn. 17.30 val.
"Graudūs verksmai" giedami Gavėnios sekmadieniais 7.40 val.
Kryžiaus kelio apmąstymas Gavėnios laikotarpio penktadieniais 17.30 val.
"Marijos valandos" giedamos Advento sekmadieniais 7.40 val.
Išpažinčių klausoma prieš kiekvienas šv. Mišias bažnyčioje.

Šv. Mišios prie šv. Jono Pauliaus II švenčiamos kiekvieno mėnesio 22 dieną 12 val.