Dėl paramos Bažnyčiai
Remiantis Penktuoju Bažnyčios įsakymu -„Paremk Bažnyčią" ir 2005-04-24 parapijos tikinčiųjų susirinkime priimtu nutarimu, primename parapijiečiams pareigą prisidėti prie savosios parapijos bažnyčios statybos ir išlaikymo kasmetine parama. Paramos dydis nėra nustatytas, tad kiekvienas parapijietis, prisideda pagal savo galimybes. Tai galime atlikti apsilankius parapijos raštinėje, kur parapijos darbuotojas įrašo Jūsų skiriamą paramą į paramos knygą ir šeimos kortelę, arba - bankiniu pavedimu į parapijos sąskaitą.

Dėl GPM parama bažnyčiai

1.      Dėl mokesčių reformos pasikeitė procentinė paramai skiriamo GPM dalis. Nuo 2020 m. paramos gavėjams bus galima skirti iki 1,2 proc. pajamų mokesčio (anksčiau buvo skiriama 2%).

2.      Valstybinės mokesčių inspekcijos prašymo formą FR0512 versija 4 galima pildyti  elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) arba užpildžius popierinį prašymą, siunčiama paštu: Deklaracijos tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, LT-66401 Druskininkai; ar įteikiama tiesiogiai mokesčių administratoriui.

Bažnyčios rekvizitai:

Kauno Gerojo Ganytojo parapija