Ruošimas Sutvirtinimo sakramentui

Kauno Gerojo Ganytojo parapijoje jaunimas nuo 16 metų amžiaus yra ruošiamas Sutvirtinimo sakramentui. Pasiruošimas yra pradedamas spalio mėn. ir tęsiasi 6 mėn. Pamokos pravedamos parapijos konferencijų salėje pasirinktu laiku vieną kartą per savaitę. Pasiruošimas vyksta pagal parapijoje paruoštą ir klebono aprobuotą Katechezės programą. Programa yra orientuota į tai, kad jaunimas pakartotų pagrindines tikėjimo tiesas bei sugebėtų jas pritaikyti kasdieniame gyvenime.

Katechezės pamokėlės baigiamos savaitę prieš Sutvirtinimo sakramento šventimą, kuris visada būna Gerojo Ganytojo atlaidų sekmadienį (IV -tas Velykų sekmadienis). Savaitę prieš gaunant sakramentą visi jaunuoliai švenčia sutaikinimo pamaldas ir taip pasiruošia dvasinei savo šventei.

Ruošdami vaikus siekiame, jog jaunuoliai suprastų, kad artėjimas prie Viešpaties yra teorinių žinių įgyvendinimas, kasdieniame pasirinkime. Taip pat - kad pajustų kvietimą sekti Jėzaus gyvenimo pėdomis ir taip pamiltų Dievo Žodį. Jaunuoliai yra įtraukiami į parapijos jaunimo veiklą, siekiant parodyti kuo įvairesnį Dievo kelio vykdymą.

Besiruošiantiems Sutvirtinimo sakramentui sekmadieniais 13.00 val. pravedamos  katechetinės šv. Mišios, kurių metu kunigas apžvelgia ir pagilina tą savaitę nagrinėtą temą. Jaunimas mokosi dalyvauti liturgijoje, priimti Sakramentus, gyventi krikščioniškąjį gyvenimą.

Registracija Sutvirtinimo sakramento pasiruošimui vyksta nuo 2017.09.26 iki 2018.05.10

Užsiėmimai prasidės nuo rugsėjo mėn.  (Kiekvieną ketvirtadienį 16 val iki 17.30)

Maloniai laukiame Jūsų!

Sutvirtinimo katechezės susitikimai vyks rugsėjo- balandžio mėn. vieną kartą per savaitę.