Suaugusiųjų  katechezė

„Katechezė yra vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų tikėjimo ugdymas, ypač mokymas krikščioniško mokslo, paprastai išdėstomo organiškai ir sistemingai, siekiant įvesti juos į pilnutinį krikščionišką gyvenimą" (Katalikų Bažnyčios Katekizmas).

Tėvų ir Krikštatėvių rengimas kūdikių krikštui

Tėvų ir krikštatėvių rengimas kūdikio krikštui vyksta parapijoje. Susitikimus praveda parapijos katechetė pirmadieniais 18.30 val. Registracija parapijos raštinėje arba telefonu 8-37 311517. Susitikimų metu išsamiai paaiškinamos Krikšto sakramento apeigos ir simboliai, pati Krikšto sakramento esmė, taip pat krikštatėvių ir tėvų pareigos vaiko krikščioniško ugdymo klausimais.

Biblinė suaugusiųjų katechezė

Biblinė suaugusiųjų katechezė - tai Šventojo Rašto studijos, skirtos suaugusiems, bet tuo pačiu tai ir asmeninis kiekvieno užkalbinimas, kvietimas atsiverti susitikimui su Dievu. Šiose Šventojo Rašto studijose gilinamasi į "Dievo tautos" istorijos ir tikėjimo kelią, kuriame išryškėja tikėjimo brendimo kelias, tikėjimo etapai arba dar - tikėjimo "pakopos". Šiuos susitikimus organizuoja parapijos Šeimos centras. Vedėjas parapijos vikaras.

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos Suaugusiųjų katechezė

Katechumenato programa skirta suaugusiesiems, norintiems pasirengti Krikšto, Sutvirtinimo ir Pirmosios Komunijos sakramentams bei tiems žmonėms, kurie nori geriau pažinti katalikų tikėjimą ir sąmoningiau juo gyventi.

Susitikimai vyksta trečiadienį  vakarais nuo 18.30 val. iki 20 30 val. Programą planuojame baigti   Sekminėmis .

Informacija teikiama raštinėje:
                                              Kauno Gerojo Ganytojo parapijos raštinėje