Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC nariai

2017/18 m.m.

- 2 kunigai: Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas , Kauno J. Urbšio katalikiškos vid. m-klos kapelionas kun. Pedro Pich.

- 1 vienuolės: Inga Rukaitė FMA.

- 10 tikybos mokytojų yra pasauliečiai.

- 2 katechetės: Indrė Pamarnackaitė, Marija Šulcaitė.

Tikybos mokytojų kvalifikaciniai laipsniai:

- 1 mokytoja ekspertė (Valda Šadzevičiūtė); 1 mokytoja metodininkė (s.IngaRukaite FMA); 6 vyr. mokytojai (Sandra Martinkienė, s. Rimutė Garnevičiūtė, Egidijus Randis, Judita Meiglaitė, Danguolė Kaselytė, Ieva Vasiliauskienė); 4mokytojai (Erika Vidmantienė, Audra Jakušovienė, Indrė Pamarnackaitė, Ramūnas Patinskas).

Nuo 2017 m. birželio 22 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC vadovė yra Kauno Dainavos pagrindinėje mokykloje -  dirbanti tikybos mokytoja Indrė Pamarnackaitė ().

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC veiklos tikslai:

1. Dalintis gerąja darbo patirtimi, metodine medžiaga.

Sukauptą metodinę medžiagą tikybos mokytojai pateikia į KKC, kuris jau kelimetai leidžia Kauno arkivyskupijos tikybos mokytojų gerosios patirties sklaidos diskelį. Šiame diskelyje yra pateikiama ir mūsų KMC mokytojų parengtametodinė medžiaga.

2. Susipažinti su mokyklose esančia dorinio ugdymo situacija.

KMC posėdžių metu mokytojai pasidalina savo patirtimi.

2017/2018 m. m. KMC nariai lankysis Kauno taikomosios dailės mokykloje.

2017 /2018 m.m. bus organizuojami 4 KMC posėdžiai.

3. Augti tikėjime ir asmeniniame ryšyje su Dievu.

Tikybos mokytojos ir katechetai dalyvauja KKC, GTI, Kauno I dekanato organizuojamuose renginiuose, seminaruose, rekolekcijose. Taip pat patys organizuoja rekolekcijas mokyklų , kuriose dirba, bendruomenių nariams.

4. Skatinti bendradarbiavimą tarp tikybos mokytojų, katechetų ir kitų parapijoje veikiančių centrų.

Kartu su parapijos JC, „Caritas“ organizuojame renginius ir išvykas, kuriose dalyvauja parapijos jaunimas ir šeimos.

5. Dalyvauti Kauno Arkivyskupijos JC ir KC ir Kauno I –ojo dekanato JC ir KC organizuojamuose renginuose.

2017 08. 26 d. mokytojai dalyvavo KKC organizuotoje, tikybos mokytojams skirtoje, naujų mokslo metų atidarymo šventėje.

2017 09. 9 dienomis mokytojai su mokiniais dalyvavo KAJC organizuotoje jaunimo dienoje – žygyje  į Šiluvą.

2017 m. birželio mokytojai su mokiniais dalyvaus LJD, kurios vyks Vilniuje.

2017 -18 m.m. mokytojos su 4 kl. mokiniais dalyvaus KKC organizuojamoje viktorinoje „Irkis į gilumą“.

Kauno Gerojo Ganytojo parapijos mokyklos, kuriose dėstoma tikyba:

Kauno Dainavos pagrindinė m-kla

Kauno A. Stulginskio mokykla – daugiafunkcinis centras

Kauno V. Kuprevičiaus pagrindinė m-kla

Kauno J. Urbšio katalikiška vid. m-kla

Kauno Mechanikos m-kla

Kauno Buitinių paslaugų ir verslo m-kla

Kauno Taikomosios dailės m-kla

Kauno statybininkų rengimo centras

T. Masiulio Jaunimo m-kla

Mokyklose tikybos mokytojai organizuoja ir praveda Vėlinių, Advento, Kalėdinius, Gavėnios, Velykinius renginius, išvykas, rekolekcijas mokytojams ir mokiniams, gerumo akcijas.