JAUNIMO CENTRO  2014 m.  VEIKLOS ATASKAITA

1. 2014 m. pasikeitė Gerojo Ganytojo parapijos Jaunimo centro vadovė. Nuo spalio mėn. parapijos Jaunimo centrui vadovauja Giedrė Tautkevičienė.
  2. Gerojo Ganytojo parapijos Jaunimo centras jungia šiuos kolektyvus:

ü  Katechetinių šv. Mišių choras. Repeticijos vyksta sekmadieniais 12.30 val. parapijos Katechezės kabinete, choro vadovė Evita. Choras gieda mokslo metų laiku aukojamose Katechetinėse mišiose sekmadieniais 13 val. Šiame chore gieda apytiksliai 15-20 vaikų, kurie chorą aktyviai lanko.

ü  Jaunimo choras. Atkurtas 2012 m. gruodžio mėnesį. Repeticijos vyksta sekmadieniais, po 12 val. šv. Mišių. Vadovė Daiva Redžepovienė. Choras gieda Jaunimo mišiose sekmadieniais 12 val. Narių, taip pat, padaugėjo nei buvo pernai, jų yra apie 15 visi lanko aktyviai. Choristai, turi galimybę skaityti skaitinius, bendruomeninę maldą šv. Mišių metu.

ü  Jaunimo Centras. Tęsia savo veiklą. Paskirta susitikimų vieta ir laikas - penktadieniais 16.00 parapijos Konferencijų salėje. Jaunimo centrą aktyviai lanko, taip pat, apie 15 narių. Jie kiekvieną penktadienį, susirinkę kartu šlovina Viešpatį, atlieka darbelius, kurie susiję su artėjančiomis šventėmis, kalbasi apie amžinąsias vertybes.

ü  Mišių patarnautojų būrelis. Parapijoje, visų šv. mišių metu, aktyviai dalyvauja jaunieji mišių patarnautojai. Kadangi berniukų ir vaikinų yra apie 15, planuojama rasti jiems vadovą, kuris galėtų įkurti parapijos ministrantų būrelį.

2015 M. JAUNIMO CENTRO VEIKLOS PLANAS

2015 m. planuojama ir toliau bendradarbiauti su visais parapijos jaunimo kolektyvais, organizuojant bendras išvykas, kviečiant dalyvauti parapijos ir Kauno arkivyskupijos jaunimo centrų organizuojamuose renginiuose.

Numatomi renginiai, kuriuose, tikimasi sudalyvauti: kasmetinis Pažaislio festivalis „Dievas yra meilė",  šiuolaikinės krikščioniškos muzikos festivalis „Sielos 2015", vyresniuosius Jaunimo centro narius kviesime dalyvauti kasmetiniame renginyje „Valentino diena kitaip".

Parapijoje, taip pat, planuojama surengti Jaunimo centro rekolekcijas, į kurias būtų kviečiami Sutvirtinimo sakramentui besiruošiantys nariai. Pavasarį planuojama surengti Velykinę popietę su Jaunimo centro nariais ir jų tėveliais (globėjais). Vasarą - kasmetinę Gerojo Ganytojo parapijos vaikų stovyklą, kurios pagrindinė tema bus paskelbta vėliau.

Jaunimo centras ir toliau rinksis į kassavaitinius užsiėmimus penktadieniais, kurių temas paskelbsime tada, kai gausime veiklos planą iš Kauno Arkivyskupijos. Iki tol, pagrindinis Jaunimo centro tikslas, suprasti ir mokytis, kaip reikia gyventi krikščioniškai.

Siekiant pritraukti daugiau jaunimo į parapijos Jaunimo centrą, numatyta įgyvendinti šias priemones:

1. Bendradarbiauti su Gerojo Ganytojo parapijos teritorijoje esančių mokymo įstaigų sielovados darbuotojais, organizuojant bendrus susirinkimus ir skleidžiant informaciją apie parapijos organizuojamus renginius jaunimui.

2. Glaudžiai bendradarbiauti su parapijos Metodiniu ir Katechezės centrais, planuojant ir įgyvendinant bendrus projektus parapijos mastu.

3. Bendradarbiauti su kitais kolektyvais, veikiančiais Gerojo Ganytojo parapijoje - Caritas, Šeimos centru ir pan., siekiant įtraukti jaunimą į jų vykdomus projektus.

4. Efektyviau skleisti informaciją apie parapijos Jaunimo centro veiklą: sutvarkyti ir nuolat prižiūrėti bažnyčios vestibiulyje stovintį stendą, skelbiant žinias apie renginius, skirtus jaunimui; nuolat atnaujinti informaciją Gerojo Ganytojo jaunimo Facebook puslapyje; sukurti lankstinuką, pristatantį Gerojo Ganytojo parapijos Jaunimo kolektyvų veiklą, kuris bus skirtas platinti sekmadienio šv. Mišių metu ir parapijos teritorijoje esančiose mokymo įstaigose.