• 2018.06.03 – Šv. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmė (Devintinės). Po Sumos bažnyčios šventoriuje vyks Devintinių procesija. Devintinių procesija  organizuojama ir Kauno santakoje. Kauno arkikatedroje iškilmė prasidės 12 val. Šv. Mišiomis, vėliau procesija eis Kauno Santaka. Iškilmei vadovaus Kauno arkivyskupas metropolitas.
  • Šiandien rinkliava skiriama Popiežiaus Pranciškaus vizito išlaidoms padengti. Dėkojame už Jūsų dosnumą!
  • Šiandien Tėvo diena. Laiminame pamaldose dalyvaujančius, meldžiamės už mirusiuosius.
  • Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyksta šiokiadieniais po vakarinių Šv. Mišių, o sekmadieniais – po Sumos.
  • Ateinantį trečiadienį melsimės už mūsų ligonius.
  • Ateinantis penktadienis – Švč. Jėzaus Širdies iškilmė. Prieš vakaro Šv. Mišias vyks Švč. Sakramento adoracija, giedosime Švč. Jėzaus Širdies litaniją.
  • Ateinantį šeštadienį minėsime Nekaltąją Švč. Mergelės Marijos Širdį. Vakaro šv. Mišių metu melsimės į Švč. M. Mariją.
  • Primename, kad velykinės išpažinties laikas Lietuvoje pratęstas iki birželio 29 dienos.
  • Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo Teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.
  • Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.
  • Bažnyčios vestibiulyje galite įsigyti  naują  žurnalo „Artuma“ numerį,  taip pat - maldyną „Magnificat“,  meditacijų knygelę „Žodis tarp mūsų“,