• Ateinantį penktadienį melsimės, prašydami šventojo Jono Pauliaus II užtarimo. Rožinį ir Šv. Mišias transliuoti numato Marijos radijas.

• Ateinantį sekmadienį mūsų bažnyčioje Jono Krikštytojo atlaidai. Dalyvaus svečias kunigas, viešės „Marijos radijo“ savanoriai, kurie rinks aukas naujo studijos pastato statybai. Po Sumos vyks eucharistinė procesija. Taip pat tą dieną Kauno arkikatedorje 15  val vyks arkivyskupijos globėjo Jono Krikštytojo pagerbimo iškilmė.

• Renkamos aukos didžiojo bažnyčios lango vitražui pagaminti.

• Birželio 14 – 17 dienomis Kaišiadoryse pirmą kartą vyks Palaimintojo teofilio Matulionio atlaidai. Kviečiame dalyvauti.

• Rugsėjo mėnesį Kaune viešės Popiežius Pranciškus. Kviečiame jau dabar užsirašyti raštinėje tuos, kurie ketina dalyvauti Šv. Mišiose su Popiežiumi. Šių sąrašų reikės tolimesnei registracijai į sektorius.