Kauno Dainavos vid. m-klos mokinių Gavėnios rekolekcijos

2012 m. kovo 13 ir 15 d.d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos bažnyčioje vyko Kauno Dainavos vid. m-klos mokinių Gavėnios rekolekcijos.

Kovo 13 d. Gavėnios rekolekcijose dalyvavo 8 - 10 kl. mokiniai. Rekolekcijų tema „Jis už mus paguldė savo gyvybę". Susitaikinimo pamaldoms vadovavo kun. Kęstutis Genys.

Kovo 15 d. Gavėnios rekolekcijose dalyvavo 5 - 6 kl. mokiniai. Rekolekcijų tema „Jis už mus paguldė savo gyvybę". Susitaikinimo pamaldoms vadovavo br. Waldemar Michalowski OFM Cap. Mokinius pasveikino ir jų išpažinčių klausė ir parapijos klebonas kun. J. Stankevičius. Rekolekcijas organizavo Kauno Dainavos vid. m-klos tikybos mokytojos I. Pamarnackaitė, s. I. Rukaitė. Joms talkino mokytoja J. Stanionienė.