Parapijos jaunimo stovykla Vertimų stovyklavietėje "Atgaiva"

2012 m. liepos 16 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos jaunimas išvyko į jaunimo stovyklą Vertimų stovyklavietėje "Atgaiva" (Jurbarko r.). Rytinių šv. Mišių metu parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius meldėsi už parapijos jaunimą ir po jų išlydėjo į stovyklavietę. Šiais metais išvyko 26 stovyklautojai, kuriais rūpinsis 5 stovyklos vadovai. Stovyklos šūkis „Kartu per sunkumus!". Stovyklos metu vaikai bus motyvuojami atsigręžti vienas į kitą, padėti vieni kitiems per aktyvią fizinę veiklą. Vaikai mokysis atpažinti ir valdyti pyktį, išsakyti savo nuomonę, ją pagrįsti, taip pat bus dirbama ties patyčių ir smurto prevencija, šių idėjų skatinimu ir plitimu. Vaikai bus skatinami, mokomi suprasti, kas jie yra parapijos bendruomenėje, koks jų vaidmuo, dalyvaus šv. Mišiose, bendraus su kunigais.