Tarpmokyklinė viktorina „Irkis į gilumą". II etapas Gerojo Ganytojo parapijoje

2014 m. sausio 21 d. Kauno Gerojo Ganytojo parapijos salėje vyko tarpmokyklinės 4 klasių mokinių viktorinos "Irkis į gilumą" II-asis etapas. Šiame etape dalyvavo IV-ųjų klasių mokinių komandos iš Kauno A. Stulginskio mokyklos - daugiafunkcio centro, Kauno V. Kuprevičiaus pagr. m-klos, Kauno Dainavos pagr. m-klos. Mokinius ruošė jų tikybos mokytojos. Viktoriną organizavo KKC ir Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC nariai.

Įžangos žodį tarė ir maldos momentui vadovavo Kauno Gerojo Ganytojo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Jis taip pat buvo vertinimo komisijos pirmininkas. Vertinimo komisijoje dalyvavo KKC koordinatorė Inga Rakauskienė ir Kauno Gerojo Ganytojo parapijos katechetė Agnė Eidukynė.

Viktorinos metu dalyviai atliko 10 užduočių: 3 - kūrybines ir 7 žinių patikrinimo. Komandoms atlikus visas užduotis, vertinimo komisija susumavo balus ir paskelbė, kad Kauno Gerojo Ganytojo parapiją trečiajame Viktorinos "Irkis į gilumą" etape, kuris vyks Kauno I dekanato mastu, atstovaus Kauno Dainavos pagr. mokyklos IV-okų komanda.

Paskelbus rezultatus, parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius padėkojo visiems viktorinos organizatoriams ir dalyviams, ir mokiniams įteikė prisiminimo dovanėles bei pakvietė renginį užbaigti padėkos malda.