Parapijos aktyvo piligriminė kelionė į Aukštaitiją

2014 m. gegužės 24 d., parapijos klebonas suorganizavo parapijos choristų, tarnautojų ir sielovados centro bendradarbių piligriminę kelionę į Aukštaitiją. Kelionės metu buvo aplankyta Krekenavos bazilika, Krekenavos krašto muziejus bei apžvalgos aikštelė. Krekenavos bažnyčią garsina stebuklingasis Švč. M. Marijos su Kūdikiu ant rankų paveikslas. 2011 m. rugpjūčio 15 d. jai buvo suteiktas Mažosios bazilikos vardas.

Toliau maršrute sekė Pašilių stumbrynas, Upytės linų muziejus. Po edukacinio užsiėmimo linų muziejuje vykome į 2014-ųjų metų kultūros sostinę - Panevėžį. Šiame mieste aplankėme Kristaus Karaliaus katedrą.

Po pietų atvykome į Anykščius, čia aplankėme pirmąjį Lietuvoje Angelų muziejų, įsikūrusį Anykščių Sakralinio meno centre. Po to užsukome į aukščiausią Lietuvoje šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčią, čia pageidaujantys turėjo galimybę pasikelti į apžvalgos aikštelę, įrengtą viename iš bažnyčios bokštų ir pažvelgti į Anykščių apylinkes iš 32 m. aukščio.

Grįžtant aplankėme Kavarską ir šio miestelio šv. Jono Krikštytojo bažnyčią. Piligrimus džiaugsmingai pasitiko parapijos klebonas kun. Norbertas, kuris pirmiausia visus nuvedė prie šv. Jono šaltinėlio, po to norintieji galėjo eiti prie Šventosios upės. Bažnyčioje klebonas papasakojo apie bažnyčią ir parapiją. Parapijos namuose prie bendro stalo dalinomės kelionės įspūdžiais.