Šv. Jono Krikštytojo atlaidai ir Devintinės Gerojo Ganytojo parapijoje

Birželio 22 d., sekmadienį, parapijoje šventėme net keletą iškilmių: Šv. Jono Krikštytojo atlaidus ir Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo šventę - Devintines. Liturgijai vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Šv. Mišių pabaigoje bažnyčioje buvo einama Devintinių procesija, prie pastatytų altorėlių parapijoje tarnystę atliekantys kunigai: kun. Audrius, kun. Kęstutis ir kun. Bronius skaitė Šv. Rašto ištraukas.

Po šv. Mišių Kauno pilietinės bendruomenės centras „Dainava" ir jų etnografinis ansamblis „Brydė" pasveikino kleboną dangiškojo globėjo šv. Jono Krikštytojo dienoje. Taip pat kleboną sveikino parapijos choristai, Caritas nariai, patarnautojai ir etnografinis ansamblis vadovaujamas T. Vargagirienės.

Devintinių iškilmėje mieste, kur buvo einama tradicinė Dievo Kūno šventės (Devintinių) procesija iš šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios į arkikatedrą baziliką dalyvavo parapijos atstovai, buvo nešama parapijos vėliava.