Šv. Jono Pauliaus II diena parapijos bažnyčioje

Balandžio 22-ąją parapijos bažnyčioje buvo minima šventojo Jono Pauliaus II -jo diena. Prieš šv. Mišias Rožinio maldą pravedė parapijos vikaras kun. Audrius Martusevičius.

Šv. Mišioms prie šventojo Jono Pauliaus II kraujo relikvijos vadovavo parapijos klebonas kun. Jonas Stankevičius. Homilijos metu klebonas kalbėjo apie šv. Joną Paulių II kaip Dievo Gailestingumo skleidėją. Šv. Jonas Paulius II pakvietė visus atverti duris Kristui, priminė Dievo gailestingumo slėpinį. Dabartinis mūsų popiežius Pranciškus paskatino branginti Šv. Jono Pauliaus II dvasingumo paveldą kuris mus kviečia susikaupti ir konkrečiai veikti vardan Bažnyčios, šeimos ir visuomenės gėrio.

Mišių pabaigoje buvo kalbama šventojo litanija ir malda. Suteiktas palaiminimas su šventojo Jono Pauliaus II -jo kraujo relikvija.

Šv. Mišias transliavo Marijos radijas.