Gerojo Ganytojo parapijos KMC veiklos baigiamasis posėdis

2015 birželio 9 d. įvyko Kauno Gerojo Ganytojo parapijos KMC 2014/15 m.m. veiklos baigiamasis posėdis, kurio metu tikybos mokytojai susipažino su naujai vyskupo paskirtais tarnystei šioje parapijoje kunigais: klebonu mons. Kęstučiu Grabausku ir vikaru kun. Nerijumi Pipiru. Buvo aptarti KMC veiklos klausimai, numatytos ateinančių mokslo metų veiklos gairės. Posėdžio pabaigoje įvyko KMC vadovo ir Kauno miesto tikybos mokytojų metodinės tarybos nario rinkimai. Tikybos mokytojai ir katechetės dviejų metų kadencijai eiti KMC vadovo pareigas išrinko tikybos mokytoją Audrą Jakušovienę, o į Kauno miesto tikybos mokytojų metodinės tarybos narius išrinko tikybos mokytoją metodininkę s. Inga Rukaitę FMA.