Gerojo Ganytojo parapijos atstovai Lietuvos Jaunimo dienose Alytuje

Gerojo Ganytojo parapijos Jaunimo grupė dalyvavo Lietuvos Jaunimo dienose. Renginys paliko neišdildomą įspūdį visiems, kurie dalyvavo. Atvykę į Alytų klausėme Jaunimo dienų atidarymo koncerto, vykusio Sporto rekreacijos centre. Po pietų, kuriais pasirūpino Lietuvos kariuomenė, Kauno arkivyskupijos vyskupas K. Kėvalas pravedė paskaitą „Širdies instrukcija"; vėliau dalyvavome teminiuose užsiėmimuose, smagiai praleidome laiką vakaro koncerte. Po koncerto susipažinome su naktiniu Alytumi ir mokykla, tapusia mūsų nakvynės vieta.

Sekančią dieną, po pusryčių, dalyvavome įspūdingoje „Gailestingumo vainikėlio" maldoje ir neužmirštamoje eisenoje, nuo Sporto rekreacijos centro iki Rotušės aikštės, kur vyko šv. Mišios. Po Mišių - uždarymo koncertas ir kelionė namo.

Ačiū klebonui už suteiktą galimybę parapijos jaunimui dalyvauti Lietuvos Jaunimo dienose.